ANASAYFA

Spread the love

Acvit Tüy Dökücü Krem

Acvit Tüy Dökücü Yeni İçerik ve Formülü ile Hizmetinizde !

Zamanınızı ve Paranızı Boşa Harcamayın…
Daha Etkili Bir Çözümle İstenmeyen Tüylerden Kurtulabilirsiniz.

Kadın ve Erkeklerin en büyük problemi hatta çözüme kavuşturmak için denenen onca yöntem ve zaman harcanan konular listesinin başkahramanı İSTENMEYEN TÜYLERDİR…

Acvit Tüy Dökücü Krem sizin tüylerinizden kurtarmaya yardımcıdır. ilk kullanımından itibaren etkili Acvit Tüy Dökücü Krem sizi olabildiğince özgürleştiriyor.

Modern Çözüm: Zamanınızı ve paranızı işe yaramayan ürünlerle boşa harcamayın!
Şüphesiz ki, tüylerden kurtulmanın birçok yolu ve yöntemi var. Peki, EN İDEALİ hangisi?
Denediğiniz onca yönteme rağmen kurtulamadığınız bu sorununuz için BİR ÖNERİMİZ VAR!

Acvit Tüy Dökücü Krem’in yeni etken içeriği sayesinde istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz!

Acvit Tüy Dökücü Krem istenmeyen tüyleri dökmek için formülize edilmiş, içerisinde bitkisel ekstratlar barındıran doğal bir bileşendir.

Ağda, Sancı, Sızı ve Zaman Kaybından Kurtulabilirsiniz

Kadınlar Ağda yaparken acı, sancı ve zaman kaybı yaşamaktadır. Bayanlar ağdaya her ay 1 saat gibi bir zaman harcamaktadır. Bu acıdan, sancıdan ve zaman kaybından kurtulmanın yolu Acvit Tüy Dökücüdür.

Acvit Tüy Dökücü İçeriği

 

Bitkisel tüy dökücü ve azaltıcı Acvit Tüy Dökücü Krem içeriğinde şeker kamışı ekstresi, Süt ekstratı, Turunç ekstratı, Elma ekstratı, Üzüm ekstratı, C vitamini, A vitamini, Kelp ekstraktı ve özel etkili bitki ekstrelerinden üretilmiştir.

İlk kullanımla beraber tüyleri azaltmaya destek olur. İstenmeyen tüylerin cilde zarar vermeden azalmasını ve incelmesine yardımcı olur.

Vücudunuzun her bölgesine rahatlıkla uygulayabileceğiniz Acvit Tüy Dökücü krem testlerden başarı ile geçerek, son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır. Ürünümüz sadece bitkisel karışımla hazırlanmıştır. Doğal formüle sahip olduğundan, uyarılara da uyduğunuz takdirde herhangi bir yan etkisinin görülmediği tespit edilmiştir.

Ağda, Sancı, Sızı ve Zaman Kaybından Kurtulabilirsiniz

Kadınlar Ağda yaparken acı, sancı ve zaman kaybı yaşamaktadır. Bayanlar ağdaya her ay 1 saat gibi bir zaman harcamaktadır. Bu acıdan, sancıdan ve zaman kaybından kurtulmanın yolu Acvit Tüy Dökücüdür.

Etkileri

 

» Ürünümüz vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri dökmeye yardımcıdır.
» Cildinizi pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz.
» Bay ve bayan için kullanıma uygundur.
» Hassasiyetinizi biliyoruz, Korkularınızı göz ardı edebilirsiniz. Ürün size kapalı kutuda teslim edilir, kargoyu getiren görevlilerde dâhil hiç kimse siz kutuyu açana kadar içinde ne olduğunu bilmez.